Ukazka otazky z nove hry22Protože jste projevili zájem o naší první hru, připravili jsme pro vás hru novou na naší naučné stezce na Chlumu. Pojďte si spolu s dětmi projít Chlum, pokochejte se výhledy do kraje, v loňském roce jsme obnovili některé interaktivní prvky naučné stezky, jeden prvek je zcela nový. Začátek i konec naučné stezky je u obecního úřadu v Nepřevázce.    

Okruh je dlouhý 7 km a právě teď vykvétá koberci jarních rostlin.

 

 

S sebou budete potřebovat jen dobré boty a oblečení podle aktuálního počasí a mobil. U každé tabule najdete zezadu na papírku zataveném ve fólii otázku, která se týká základních znalostí místní přírody. Odpověď na otázku si zaznamenejte třeba do mobilu nebo na papír a vše vraťte na místo pro ostatní, kteří půjdou po vás. Nemusíte stezku projít celou najednou. Až budete mít zaznamenané všechny odpovědi, napište nám je na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. spolu s vaší adresou. Odměny podle vašich správných odpovědí vám pošleme poštou.

Do mailu můžete poslat také nějakou fotku z vašich cest, napsat o něčem, co vás potkalo, případně posbírat v přírodě odpadky, které za sebou nechali neukáznění návštěvníci. Těšíme se na vaše reakce!

Autor: Milada Vrbová